Rozhodol Šedivého dvojbodový únik

Autor: TASR, HKM |

Košice išli do vedenia už v 30. sekunde zápasu * Domáci vyrovnávali v poslednej minúte druhej časti * Zvolen sa dostal do vedenia v prvej minúte tretej tretiny. Obidva góly delilo od seba 87 sekúnd hry * 111 sekúnd pred koncom riadnej hracej doby poslali hostia zápas do predĺženia gólom na 2:2 a v nadstavenom čase strelili víťazný gól * HKM potvrdil líderskú pozíciu pri hre v oslabení, ubránil dohromady 15 košických presilovkových minút * Strely na bránu * Domáci Juraj Majdan a hosťujúci Vladislav Habal boli vyhlásení za najlepších hráčov zápasu.

HKM Zvolen – HC Košice 2:3 pp (0:1, 1:0, 1:1, 0:1)

Góly: 40. L. Novák (Zuzin, Puliš), 41. Majdan (Valenta) - 1. Boltun (Jankovič, Nagy), 59. Suja, (Vašíček), 63. Šedivý

HKM Zvolen: Baroš - Krejčí, M. Novák, Valenta, Hraško, Plechanov, Ivan, Homer, Andersons - Šišovský, Puliš, Zuzin - Majdan, L. Jurík, Klhůfek - L. Novák, V. Fekiač, Jurák - Habšuda, Iždinský, Dubeň
HC Košice:
Habal - Dudáš, Deyl, Matejka, Jankovič, Vašíček, Šmach, Koch - Varga, Boltun, Nagy - Bicek, Suja, Jenčík - Milý, Klíma, Bartoš - Šoltés, Vrábeľ, Šedivý

ZV_KE 42_2

Stiahnuť flash player Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný
Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.