Kvíz Hokej menom Slovan

Autor: HC SLOVAN Bratislava |


Ďakujeme Vám všetkým za záujem o ďalšiu zo súťaží, ktoré pre priaznivcov Slovana počas tejto jubilejnej sezóny pripravujeme. Hneď v prvom kole sme obdržali 209 správnych odpovedí (vyše 90 % všetkých zaslaných odpovedí), čím ste iba potvrdili, že históriu Slovana máte v malíčku. Drvivá väčšina z Vás si správne pamätala, že rozhodujúci gól na 3:2 dal v predĺžení piateho rozhodujúceho zápasu finálovej série slovenskej extraligy v sezóne 1997/1998 Rišo Kapuš. 

Z 209 správnych odpovedí sme vyžrebovali troch výhercov, ktorých privítame už na najbližšom domácom zápase proti HK 36 Skalica v SkyLounge sektore:

  • Milan Günther, Bratislava
  • Michal Adamec, Šenkvice
  • Juraj Roszbeck, Šamorín

Každý týždeň až do konca sezóny 2011/2012 nájdete na tomto mieste jednu otázku z histórie HC Slovan Bratislava s tromi možnými odpoveďami. Vyplňte jednoduchý formulár do stanovenej uzávierky a najmä, vyberte správnu odpoveď. 

Jedného z Vás vyžrebujeme a pozveme – aj s Vaším partnerom, resp. potomkom - na niektorý z najbližších zápasov Slovana podľa Vášho výberu. Sledovať ho budete môcť z prémiových sedadiel SkyLounge a zápas Vám spríjemní občerstvenie z produkcie kuchyne Double Tree by Hilton Hotela.

Uzávierka odpovedí pre II. kolo: pondelok 28.11.2011 do 10:00 h

Aktuálna súťažná otázka:

Ktorý z týchto trénerov vybojoval so Slovanom viac ako jeden majstrovský titul?

Vaše kontaktné údaje .